UK Dane kontaktowe działu sprzedaży: +44 (0) 1226 320939 - Dział sprzedaży Ameryka Północna: 1-855-235-9706 Login   Eng   Fra   Ger   Ita   Pol   Por   Rus   Spa   Tur   Gre

Zapytania ofertowe

Melett dostarcza części do specjalistów zajmujących się naprawami turbosprężarek poprzez sieć dystrybutorów lub bezpośrednio w zależności od kraju. Jeśli zajmujesz się profesjonalną naprawą turbosprężarek lub otwierasz warsztat naprawczy i potrzebujesz informacji, proszę wypełnij poniższy formularz. Nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z tobą by dowiedzieć się w jaki sposób możemy pomóc.

Ze względu na specjalistyczne wymagania jakie muszą być spełnione przy naprawie turbospężarek, nie dostarczamy części do osób indywidualnych. Jednakze, jesli maja Panstwo problem z turbosprezarka i potrzebuja pomocy, prosimy o wypelnienie ponizszego formularz, a my skontaktujemy Panstwa z najblizszym warsztatem naprawczym.


Osobowe
Dostawcze
Morskie

Jakie maszyny posiadasz?

(Należy podać producenta oraz model)

Aby zobaczyć szczegóły warunków sprzedaży Kliknij tutaj (376kb PDF)
pola wymagane

Zarejestruj się

Jako dostawca mają Państwo prawo do pełnego dostępu do naszej bazy danych, informacji dotyczących nowych produktów oraz katalogu on-line. Aby otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt na adres mailowy login@melett.com

Jeśli są Państwo naszymi klientami, otrzymali już Państwo drogą mailową login oraz hasło do naszej strony interentowej. Jeśli nasz e-mail nie dotarł do Państwa prosimy o kontakt na adres login@melett.com w celu uzyskania informacji w jaki sposób otrzymać szczegóły logowania.