UK Dane kontaktowe działu sprzedaży: +44 (0) 1226 320939 - Dział sprzedaży Ameryka Północna: 1-855-235-9706 Login   Eng   Fra   Ger   Ita   Pol   Por   Rus   Spa   Tur   Gre

Melett Newsletter

(Flash E-Book)

Poznaj przyczyny naszej decyzji o produkcji turbosprężarek Melett. Sprawdź dlaczego zespoły środkowe (CHRA) firmy Melett są lepsze niż kiedykolwiek. Poznaj wszystkie najnowsze osiągnięcia rozwojowe, w tym zestawy naprawcze Melett do aktuatorów elektronicznych, zespoły środkowe i klatki zmiennej geometrii. Program Melett Lean Initiatives to poprawa wydajności, przy jednoczesnej redukcji ilości odpadów i kosztów. Czytaj najnowsze wiadomości na temat firmy Melett oraz branży napraw turbosprężarek.

(Flash E-Book)

W tym wydaniu przeczytasz, jak firma Melett zwiększyła zasoby magazynu, o przyszłości silników wysokoprężnych po skandalu związanym z emisją, a także dowiesz się więcej o elektrycznym turbodoładowaniu. Poznaj różnice pomiędzy odlewanymi kołami kompresji a kołami MFS i sprawdź nasze najnowsze produkty, a także przeczytaj o obecnych tendencjach

(Flash E-Book)

Melett wprowadza zestawy uszczelek do turbosprężarek, do gorących tematów zaliczają się: „Czy cena jest właściwa?” oraz moda na zmniejszanie turbosprężarek. Na celowniku — podwojenie rozwoju produktów Melett oraz produkcji wałków w placówce produkcyjnej Melett. Poznaj nowy portal Melett TurboHub, który umozliwia dostęp do wielu tematów związanych z turbosprężarkami.

(Flash E-Book)

Dowiedz się więcej na temat nowej placówki produkcyjnej Melett; do gorących tematów zaliczają się: urządzenia umożliwiające ustawienie przepływu powietrza przez VNT, w tym Turboclinic VNT Analyser, błąd w ocenie uszkodzenia łożyska oporowego jako zanieczyszczenie oleju oraz ulepszenia konstrukcyjne Melett — lepsze niż produkty OE? Sprawdź nowe produkty Melett w Europie i Stanach Zjednoczonych i przeczytaj najnowsze wiadomości na temat firmy.

(Flash E-Book)

Biuro sprzedaży Melett w Ameryce Łacińskiej jest już otwarte. Gorące tematy — odmiany wyważarek, łożyska Z-Bearing oraz aktualizacja techniczna łożyska ślizgowego BV40. A także rozwój zespołów zmiennej geometrii, wzrost zastosowań pojazdów komercyjnych oraz najnowsze aktualizacje strony internetowej firmy Melett w tym nowa funkcja „Zgłoś Zapotrzebowanie” części do turbosprężarek.

(Flash E-Book)

Amerykański oddział Melett North America jest już otwarty i zajmuje się rynkiem regeneracji w Stanach Zjednoczonych. Zapoznaj się z gorącym tematem tego numeru dotyczącym nadmiernej prędkości oraz nowej strony internetowej Melett z ulepszoną funkcją wyszukiwania. Dowiedz się więcej o technologii przyszłości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami o turbosprężarkach dzięki naszej nowej sekcji Artykuły techniczne.

(PDF Download)

Firma Melett wciąż rośnie i otwiera nową placówkę produkcyjną CHRA w Wielkiej Brytanii, żeby spełnić wymagania klientów dotyczące montażu i wyważenia. Dowiedz się, dlaczego jakość i odpowiednie usługi liczą się w Melett. Także w tym numerze: Ian Warhurst podczas sympozjum APRA mówi o regeneracji oraz firma Melett udostępnia jeszcze więcej nowych części do turbosprężarek.

(PDF Download)

Firma Melett otrzymuje akredytację ISO9001:2000, która gwarantuje klientom produkty odpowiednich standardów do napraw turbosprężarek. Wyważone zespoły środkowe oraz zestawy CHRA są teraz dostępne do wielu turbosprężarek, a w najbliższej przyszłości oferta ulegnie dalszemu rozszerzeniu. Zapoznaj się z ulepszoną konstrukcją naszych części do turbosprężarek VNT, które mogą posłużyć do przeprowadzenia skuteczniejszej naprawy.

(PDF Download)

Dowiedz się, co Ian Warhurst ma do powiedzenia na temat przyszłości regeneracji turbosprężarek oraz otrzymania nagrody Queen's Award for Enterprise (Nagrodę Królowej dla Przedsiębiorstw). Poznaj nowe produkty oraz nasz program części zamiennych do turbosprężarek VNT i dowiedz się, jak otrzymać kopię naszego nowego podręcznika Melett Reference Manual.

(PDF Download)

Gorący temat w branży: turbosprężarki VNT — regenerować czy nie? Poznaj nowe produkty firmy Melett. Pośród nich znajdziesz obudowy turbin K03 i K04 oraz wałki GT/VNT 15/17/18. Diabeł tkwi w szczegółach — określenie oznaczająca, że „prawie” dobrze nie znaczy, że wszystko jest w porządku. Zapoznaj się też z tabelą zawartości naszych zestawów naprawczych.

(PDF Download)

Melett i Turbo Factory łączą siły, aby zapewnić funkcjonalność starych turbosprężarek. Dowiedz się więcej o nowej serii części marki Melett do urządzeń Caterpillar i zapoznaj się z naszym nowym katalogiem turbosprężarek online. Bądź na bieżąco z nowymi częściami do turbosprężarek. Zamów comiesięczną subskrypcję biuletynu nowych produktów Melett i zyskaj szansę spotkania z zespołem firmy Melett.

Zarejestruj się

Jako dostawca mają Państwo prawo do pełnego dostępu do naszej bazy danych, informacji dotyczących nowych produktów oraz katalogu on-line. Aby otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt na adres mailowy login@melett.com

Jeśli są Państwo naszymi klientami, otrzymali już Państwo drogą mailową login oraz hasło do naszej strony interentowej. Jeśli nasz e-mail nie dotarł do Państwa prosimy o kontakt na adres login@melett.com w celu uzyskania informacji w jaki sposób otrzymać szczegóły logowania.