Zapytanie Ofertowe

Melett dostarcza części do naprawy turbo specjalistów poprzez sieć dystrybutorów lub w zależności od kraju, bezpośredni. Jeśli jesteś profesjonalnym specjalistą naprawy turbo, lub szukasz założyć warsztat naprawczy i chciałby dodatkowych informacji, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Członek naszego zespołu sprzedaży skontaktuje się z Tobą, aby dowiedzieć się, jak możemy służyć.

Należy pamiętać, że nie dostarczamy części do jednostek ze względu na wymogi specjalistycznych dla prawidłowego turbo remontu. Jednakże, jeśli masz problem z turbo i potrzebują pomocy, wypełnij poniższy formularz, a my was w kontakcie z najbliższego lokalnego specjalisty, który będzie chętnie pomoże

Enquiry Form

Skąd dowiedziałeś się o Melett? *
Jaka jest główna specjalizacja twojej firmy? *
Jak długo zajmujesz się handlem? *
Jak długo naprawiasz turbosprężarki? *

Jakie maszyny posiadasz?

(proszę podać producenta i model)
Urządzenie do ustawiania zmiennej geometrii
Doważarka wysokoobrotowa VSR
Myjka/Piaskarka
Ile turbosprężarek naprawiasz tygodniowo? *
Czy korzystałeś z usług innego regeneratora w przeszłości, jeśli tak, którego? *
Podaj w jakich firmach aktualnie zaopatrujesz się w części? *

W firmie Melett poważnie traktujemy Twoją prywatność i wykorzystujemy Twoje dane osobowe wyłącznie do administrowania Twoim kontem i dostarczania produktów i usług o które prosiłeś..

Od czasu do czasu chcielibyśmy się z Tobą skontaktować w sprawie naszych najnowszych produktów, zamknięć wakacyjnych, promocji sprzedaży, najnowszych wiadomości branżowych i nowości firmy Melett. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych firmom zewnętrznym. Jeśli chcesz otrzymać od nas te informacje, w ramach potwierdzenia wybierz opcję Zgadzam się..

Zgadzam się
Kliknij tutaj, aby wyświetlić Politykę prywatności firmy Melett
W celu uzyskania pełnych szczegółów Warunki Melett i warunki sprzedaży Kliknij tutaj, aby wyświetlić (376kb PDF)