Zapytanie Ofertowe

Melett dostarcza części do naprawy turbo specjalistów poprzez sieć dystrybutorów lub w zależności od kraju, bezpośredni. Jeśli jesteś profesjonalnym specjalistą naprawy turbo, lub szukasz założyć warsztat naprawczy i chciałby dodatkowych informacji, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Członek naszego zespołu sprzedaży skontaktuje się z Tobą, aby dowiedzieć się, jak możemy służyć.

Należy pamiętać, że nie dostarczamy części do jednostek ze względu na wymogi specjalistycznych dla prawidłowego turbo remontu. Jednakże, jeśli masz problem z turbo i potrzebują pomocy, wypełnij poniższy formularz, a my was w kontakcie z najbliższego lokalnego specjalisty, który będzie chętnie pomoże

Enquiry Form

Skąd dowiedziałeś się o Melett? *
Jaka jest główna specjalizacja twojej firmy? *
Jak długo zajmujesz się handlem? *
Jak długo naprawiasz turbosprężarki? *

Jakie maszyny posiadasz?

(proszę podać producenta i model)
Urządzenie do ustawiania zmiennej geometrii
Doważarka wysokoobrotowa VSR
Myjka/Piaskarka
Ile turbosprężarek naprawiasz tygodniowo? *
Czy korzystałeś z usług innego regeneratora w przeszłości, jeśli tak, którego? *
Podaj w jakich firmach aktualnie zaopatrujesz się w części? *

W firmie Melett poważnie traktujemy Twoją prywatność i wykorzystujemy Twoje dane osobowe wyłącznie do administrowania Twoim kontem i dostarczania produktów i usług o które prosiłeś..

Od czasu do czasu chcielibyśmy się z Tobą skontaktować w sprawie naszych najnowszych produktów, zamknięć wakacyjnych, promocji sprzedaży, najnowszych wiadomości branżowych i nowości firmy Melett. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych firmom zewnętrznym. Jeśli chcesz otrzymać od nas te informacje, w ramach potwierdzenia wybierz opcję Zgadzam się..

Zgadzam się
Kliknij tutaj, aby wyświetlić Politykę prywatności firmy Melett
For full details of Melett's Terms and Conditions of sale Click here to view (376kb PDF)