Szczegółowa analiza modeli turbosprężarek do wprowadzenia

Produkcja części Melett rozpoczyna się w Wielkiej Brytanii. Nasz zespół dogłębnie analizuje cały proces rozwojowy części danego typu. Analiza obejmuje prawidłowe opracowanie części, pełną diagnostykę awarii oraz szczegółową analizę urządzenia, która w miarę możliwości uwzględnia także usprawnienia pierwotnych projektów.

Po wybraniu nowych turbosprężarek do wprowadzenia, zespół techniczny przeprowadza dokładne pomiary kilku oryginalnych turbosprężarek z danego modelu. Bada się sposób wykończenia powierzchni, tolerancje oraz materiały, aby zapoznać się z całym urządzeniem. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w zakresie części i ich napraw, zespół techniczny mówi płynnie w języku Turbo i oferuje fachowe doradztwo dla klientów w szerokim zakresie kwestii techniczno naprawczych.

Prośby o wprowadzenie konkretnych modeli:

think-iconPamiętaj: Po zalogowaniu zawsze możesz wnioskować o wprowadzenie danej części za pośrednictwem naszej strony, klikając przycisk z napisem „Zgłoś Zapotrzebowanie” na diagramie budowy dowolnej turbosprężarki.

  • Aby pomóc nam zidentyfikować zapotrzebowania priorytetowe, sugerujemy podanie jak najobszerniejszych informacji.
  • Nasz zespół ds. marketingu wnikliwie analizuje wszystkie wnioski i pomaga w budowie bazy danych – podstawy programu badawczo-rozwojowego Melett.

Niemal co tydzień wprowadzamy na rynek nowe produkty informując o tym w Biuletynie Nowych Produktów