Części do turbosprężarek – Melett

Witaj na stronie Melett. Jesteśmy cenionym dostawcą wysokiej jakości części zamiennych do turbosprężarek, w tym: zestawów naprawczych turbiny, wyważonych zespołów środkowych (CHRA), a także indywidualnych komponentów, dla profesjonalistów w przemyśle regeneracji.

Dzięki naszemu zespołowi wysoko wykwalifikowanych inżynierów przygotowaliśmy szeroki wachlarz produktów, który umożliwia skuteczną naprawę i regenerację turbosprężarek produkowanych przez takie firmy jak: Garrett, Holset (Cummins Turbo Technologies), Borg Warner (Schwitzer & 3K), MHI (Mitsubishi), Komatsu, Toyota, IHI i Hitachi.

Nasze części do turbosprężarek to przede wszystkim jakość i niezawodność. Dlatego na komponentach Melett polegają zarówno małe warsztaty naprawcze, jak i duże wielozakładowe przedsiębiorstwa zajmujące się regeneracją. Melett, to także zatwierdzony dostawca dla kilku producentów pojazdów w ramach ich własnego rynku wtórnego.

Szeroka gama turbosprężarek oraz części

W stale poszerzającej się ofercie produktów Melett znajdują się rozwiązania, które pokrywają modele turbosprężarek począwszy od Borg Warner KP/BV i Garrett z VNT, aż po Komatsu KTR. Nasze wielkie zamiłowanie do innowacji pomaga nam skutecznie rozwijać nasz asortyment, który obejmuje wszystko czego potrzebujesz do turbo regeneracji. Dostarczamy nie tylko zestawy naprawcze, lecz także wałki z kołami turbin, koła kompresji, obudowy łożyskowań, talerzyki uszczelniające, osłony termiczne, korpusy turbin oraz ogromny wybór ponadwymiarowych łożysk ślizgowych i pierścieni uszczelniających.

Melett oferuje również szeroki asortyment kompletnych zespołów środkowych (CHRA) do wielu popularnych modeli turbo: Garrett GT/VNT, Borg Warner K03/4 i KP/BV, MHI TD02/3 TF035/TD04 i Toyota CT26 z których wszystkie są montowane i wyważane wysokoobrotowo w naszym własnym, w pełni wyposażonym zakładzie produkcji rdzeni w Wielkiej Brytanii.

Naszym najnowszym produktem są kompletne turbosprężarki Melett, które zapewniają zakładom regeneracji alternatywę marki premium dla urządzeń producentów oryginalnych (OEM), wszędzie tam, gdzie naprawa nie jest z różnych przyczyn możliwa.

Na przestrzeni wielu lat obecności firmy Melett na rynku, otrzymaliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Trzykrotnie w latach 2006, 2009 i 2014 zostaliśmy laureatem prestiżowej brytyjskiej nagrody dla przedsiębiorstw “Queens Award for Enterprise”.

Kompleksowa baza danych Melett

Poza precyzyjnie wykonanymi turbosprężarkami i częściami do nich, firma Melett oferuje klientom także niezrównaną obsługę oraz bazę danych technicznych. Witryna firmy Melett zawiera jedną z najbardziej rozbudowanych baz wiedzy o turbosprężarkach z całego świata, co umożliwia klientom dostęp do ponad 40 tysięcy szczegółowych rysunków technicznych. Wiedza zgromadzona w bazie danych Melett umożliwia szybkie znalezienie potrzebnych części.

Melett jest w stanie dostarczyć zarówno kompletne turbosprężarki jak i części zamienne bezpośrednio z magazynu po konkurencyjnych cenach, co umożliwia zakładom naprawczym prowadzenie ekonomicznych naprawy wysokiej jakości.

Proszę pamietać: Wszystkie orginalne części do turbosprężarek firmy Melett pakowane i wysyłane są z naszego centrum dystrybucyjnego w Wielkiej Brytanii. Tam również wytwarzane są wszystkie turbosprężarki i zespoły środkowe (CHRA).