Oferta produktowa firmy Melett

Oferta produktowa firmy Melett

Melett product range - turbo and components

Oprócz zestawów naprawczych do turbosprężarek, gotowych wyważonych zespołów środkowych (CHRA) oraz pojedynczych elementów turbosprężarek , firma Melett oferuje także obszerny zakres zestawów uszczelek oraz poszerzoną gamę przekładni sterowników elektronicznych.

Aby zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania naprawcze, firma Melett oferuje także zakres narzędzi konstrukcyjnych zespołów środkowych stworzonych z myślą o szybkim i wydajnym montażu części CHRA oraz zapobieganiu uszkodzeniom elementów podczas montażu.

Melett turbochargers

Turbosprężarki Melett

Aby zapewnić jeszcze większe wsparcie wprowadzamy do oferty kompletne turbosprężarki Melett. Precyzyjnie wykonane, z materiałów o najwyższej jakości stanowią doskonałą alternatywę dla turbosprężarek OE.

Zespoły środkowe / CHRA

Cały nasz rosnący asortyment zespołów środkowych / CHRA montuje się i wyważa wysokoobrotowo w naszym w pełni wyposażonym Zakładzie Produkcji Rdzeni w Wielkiej Brytanii.

Melett Actuators - repair parts

Aktuatory Elektroniczne REA / SREA

Po udanym wprowadzeniu na rynek turbosprężarek REA / SREA z przyjemnością informujemy o włączeniu elektronicznych sterowników do naszej gamy produktów.

Melett Pneumatic - product range

Actuatory pneumatyczne

W Melett oferujemy rosnącą gamę siłowników pneumatycznych obejmujących szeroką gamę modeli turbo, w tym; Garrett GT12-25, Holset HX40, BorgWarner 3K K03/4, KP/BV35/39/40/43/50, Mitsubishi (MHI) TD02/3/4, TF035 i IHI RHF4.

Zestawy zmiennej geometrii

Oferujemy szeroki asortyment zestawów zmiennej geometrii: Asortyment obejmuje wiele modeli turbosprężarek, w tym, GT15-25V, TF035, TD03 i TD04, RHV4 BV39 i BV43, CT16 oraz CT26…

Klatki zmiennej geometrii

Nasza oferta klatek zmiennej geometrii stale się powiększa. Oferta obejmuje klatki zmiennej geometrii dla modeli takich jak Garrett (GTB14-GTB22) oraz Bosch-Mahle.

Melett Repair Kits - turbo kits

Zestawy naprawcze typu „Mini”

Zestawy „Mini” zawierają główne łożyska, pierścienie uszczelniające, podkładki oporowe oraz nakrętki na wałek. Nie ma w nich natomiast większości śrub montażowych, O-ringów i innych elementów…

Melett turbo repair kits with Melett watermark

Zestawy naprawcze

Nasze zestawy naprawcze są dostępne niemal dla wszystkich modeli turbosprężarek – od najstarszych jednostek ST50/3LD, po najnowsze, jak Garrett GTM Step 3, i te mniej popularne, jak Komatsu i K54.

Przekładnie sterowników do turbosprężarek

Zapewniając rozwiązanie długotrwałego problemu związanego z usterkami przekładni sterowników elektronicznych oferujemy przekładnie…

Wałki

Melett oferuje szeroką gamę wałków, od najmniejszych modeli KP35 / GT12 do dużych modeli HC5A, w tym także wałki nietypowe, jak np. Komatsu. Każdy wałek jest produkowany wg rysunków Melett i z pomocą naszych własnych narzędzi odlewniczych.

Koła kompresji

Oferujemy szeroki asortyment kół kompresji, od modeli dla najmniejszych aut typu Smart, aż po większe pojazdy użytkowe oraz zastosowania poza drogowego. Wszystkie nasze koła kompresji są produkowane, obrabiane i wyważane w zakładach…

Obudowy łożyskowań

W Melett doskonale rozumiemy proces produkcji i złożone technologie odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie obudów łożyskowań. Kontrole jakości i testy przeprowadza się w kluczowych…

Obudowy Turbin

Po udanym wprowadzeniu kompletnych turbosprężarek w ubiegłym roku i cennych informacjach zwrotnych od naszych klientów, firma Melett wprowadza do swojej oferty Obudowy Turbin.

Pokrywa kompresora

Firma Melett jest znana z produkcji części o jakości OE, które pomagają warsztatom wykonywać naprawy najwyższej jakości. Takie samo zaangażowanie i myśl inżynieryjna zostały zastosowane do produkcji naszych pokryw kompresji.

Zestawy montażowe Melett

Po udanej premierze zestawów uszczelek i doskonałych opiniach klientów, Melett ma przyjemność wprowadzić zestawy montażowe do naszej oferty precyzyjnie zaprojektowanych turbosprężarek i części.

Melett product range -Journal Bearing

Łożyska ślizgowe

Oferujemy szeroki zakres łożysk ślizgowych, od najmniejszych modeli KP35 aż po większe Komatsu KTR130. Wszystkie materiały specjalistyczne są zgodne z oryginalną specyfikacją OEM…

Melett group shot of quality thrust bearings

Łożyska oporowe

W Melett dogłębnie rozumiemy proces produkcji łożysk oporowych, w tym etapy produkcji odkuwek i metody ich obróbki wymagane do poszczególnych zastosowań.

Talerze uszczelniające

W rzeczywistości, odlew talerza musi być dobrej jakości, inaczej w trakcie eksploatacji dochodzi do pęknięć z powodu trudnych warunków panujących w komorze silnika – wysoka temperatura, wibracje.

Melett product range - heat shields

Osłony termiczne

Wymagania jakościowe osłon termicznych znacznie się różnią pomiędzy modelami turbosprężarek, w związku z różnicami w temperaturach roboczych i konstrukcji samej osłony. Odpowiedni materiał ma kluczowe znaczenie, inaczej awaria jest pewna.

Melett product range - gaskets kits

Zestawy uszczelek montażowych

Nasz kompletny zakres zestawów uszczelek do turbosprężarek w oryginalnej jakości producenta (OE), posiadający przeszło 600 referencji dotyczących ponad 3400 zastosowań, jest dostępny i gotowy do transportu.

Melett product range - gaskets

Uszczelnienie

Posiadamy szeroką gamę pojedyńczych
uszczelek dostepnych na magazynie
i gotowych do zamówienia. Oferta uszczelek obejmuje
wiele popularnych modeli turbo takich jak;
Garrett GT/VNT…

Melett group shot of quality thrust flingers

Elementy środkowe

Narzędzia montażowe Melett zostały opracowane specjalnie aby pomóc w szybkim i sprawnym montażu zespołów środkowych. Narzędzia te pomagają uniknąć uszkodzenia podzespołów podczas montażu. Niniejsza broszura podkreśla.

Zestawy Wastegate Melett

Opracowane przy użyciu oryginlanych części OE oraz wysokiej jakości komponentów, nasze zestawy oferują korzystną cenowo, ale doskonałą jakościowo alternatywę dla wymiany kompletnej obudowy turbiny.

Melett Electronic Actuator Repair Kits with watermark

Zestawy naprawcze do sterowników elektronicznych

Już Dostępne. Aby jeszcze bardziej wesprzeć rynek profesjonalnych napraw turbosprężarek, stworzyliśmy zestaw naprawczy do sterowników elektronicznych, który stanowi tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie do przeprowadzania…

Melett Core tools brochure

Narzędzia do montażu CHRA

Szeroka gama narzędzi montażowych Melett została zaprojektowana i stworzona by pomóc w szybkiej i bezproblemowej pracy podczas składania turbosprężarki…