Już dostępne !

NEW PRODUCT LAUNCH

Identyfikacja przekładni odbywa się za pomocą numeru G, który można znaleźć na bocznej stronie skrzyni. Niektóre numery G zostały zastąpione i są wymienne. Poniżej przedstawione są numery aktualnie dostępne w Melett:

Dlaczego warto wybrać przekładnie zaworów produkcji Melett ?

  • Opracowane przy użyciu oryginalnych elementów, przekładnie obejmują:
    - Oryginalny silnik;
    - Przekładnia ślimakowa – wykonana z wysokiej jakości plastiku używanego w oryginalnych przekładniach (importowany z Niemiec);
    - Kołek na zamek zaworu – produkowane ze specjalnym utwardzanym wykończeniem aby zapewnić dłuższe życie elementu;
  • Stały rozwój gamy przekładni zaworów elektronicznych;
  • Jeden dostawca wszytskich komponentów do regeneracji turbosprężarek.

Aby uzyskać więcej informacji proszę się skontaktować: T: +48 52 320 00 49 | [email protected]

NB: The plastic black top, which contains the electronic control unit, is not supplied with the gear box.
Uwaga: Pokrywa, która zawiera elektroniczną jednostkę sterującą, nie jest dostarczana z przekładnią zaworów elektronicznych.

Aby wymienić przekładnię należy usunąć blokadę oraz czarną plastikową pokrywę, która zawiera jednostkę sterującą. Umieść pokrywę na nowej przekładni Melett i zamontuj blokadę.

Po zamontowaniu actuatora na turbosprężarkę należy go powtórnie sprawdzić przy pomocy testera aby mieć pewność czy actuator działa poprawnie.

Aby jeszcze bardziej poprawić jakość naprawy, kompletna turbosprężarka powinna zostać sprawdzona na urządzeniu do ustawiania zmiennej geometrii, które da nam pewność, że ustawienia minimalnego przepływu są zgodne ze standardami producenta i równe nowej turbosprężarce.