Centrum Dystrybucji Melett Polska

Otwarcie Melett Polska jest kontynuacją planów rozwojowych firmy. Siedziba, zlokalizowana w Bydgoszczy działa jako lokalne centrum dystrybucji obsługując klientów na rynku polskim.

Melett Polska Sp. z o.o.

ul. S.J. Rolbieskiego 4
85-862
Bydgoszcz
Polska

Telefon: +48 52 320 00 49
Fax: +48 52 348 24 59

Email: – polska@melett.com

Osoby kontaktowe:

Wojciech Klimek, Dyrektor Generalny
Email: w.klimek@melett.com

Łukasz Kiper, Kierownik Sprzedaży
Email: l.kiper@melett.com
Phone: +48 573 088 726

Tomasz Brudnicki, Kierownik działu Technicznego
Email: t.brudnicki@melett.com
Phone: +48 512 372 614

Damian Kozłowski
Email: d.kozlowski@melett.com
Phone: +48 512 372 612

Karolina Rudnicka
Email: k.rudnicka@melett.com
Phone: + 48 511 372 612

Dmitrij Savich – Rosyjski
Email: d.savich@melett.com
Phone: +48 52 320 00 49

Filip Szuda
Email:  f.szuda@melett.com
Phone: +48 573 488 726

Loading
Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt