Autoryzowane Warsztaty Melett – gwarancja wysokiej jakości

Autoryzowane Warsztaty Melett to przede wszystkim najwyższy standard jakości oferowanych usług. Zaproszone do sieci warsztaty spełniają najwyższe normy techniczne i jakościowe, a ponadto działają w oparciu o uczciwość i wysokie kwalifikacje swoich pracowników. Aby zakwalifikować się do członkostwa, każdy z warsztatów musiał przejść rygorystyczny proces certyfikacji, podczas którego zwracano uwagę na kwalifikacje personelu, standardy pracy, wyposażenie warsztatu, jakość używanych do regeneracji turbosprężarek części oraz zadowolenie klienta. Każdy z polecanych warsztatów wyposażony jest w specjalistyczne urządzenie do ustawiania mechanizmów zmiennej geometrii VNT, co pozwala na profesjonalną i bezproblemową naprawę turbosprężarek tego typu.

Klient decydujący się na regenerację turbosprężarki w jednym z polecanych przez nas warsztatów może być pewien, że regeneracja została wykonana według ścisłych norm, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz przy wykorzystaniu wysokiej jakości części firmy Melett.

Autoryzowane Warsztaty Melett w Polsce:

Max-Turbo

ul. Kołobrzeska 38
10-434 Olsztyn
Email – max-turbo@o2.pl
Tel. 692 221 228
Tel. 606 169 792
www.maxturbo.pl/
Województwo warmińsko-mazurskie

Co jest w Twojej turbosprężarce ?

Czy wiesz, że wiele warsztatów chwali się, że używa do regeneracji części Melett, gdy tak naprawdę stosują najtańsze zamienniki często bardzo niskiej jakości. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja turbosprężarka jest zregenerowana profesjonalnie i przy użyciu wysokiej jakości podzespołów skieruj się do jednego z Autoryzowanych Warsztatów Melett lub skontaktuj się z nami. Naprawa przy użyciu części Melett daje gwarancję wytrzymałości i jakości wykonania.

Kampanie „Co jest w Twojej turbosprężarce ?” można znaleźć miedzy innymi w czasopiśmie Auto Świat, Auto Świat Poradnik oraz miesięczniku autoEXPERT.

Autoryzowane Warsztaty Melett wyróżnia :

  • Pełne oprzyrządowanie warsztatowe wraz z maszyną do ustawiania zmiennej geometrii łopatek na zasadzie przepływu
  • Używanie do regeneracji turbosprężarek podzespołów firmy Melett
  • Najwyższa jakość usług spełniająca wysokie standardy ustalone przez Melett
  • Jednolita koncepcja wizualna
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
Jeżeli chcecie się Państwo dowiedzieć czy dany warsztat naprawdę używa części Melett – skontaktujcie się z nami, a chętnie wskażemy specjalistę w Państwa regionie.
mel_polska@wabtec.com lub 52 320 00 49

Jak dołączyć do sieci Autoryzowanych Warsztatów Melett ?

Prowadzą Państwo warsztat regeneracji turbosprężarek, posiadają odpowiedni sprzęt i chcą Państwo wznieść swój biznes na wyższy poziom ?

To proste, wystarczy się z nami skontaktować pod jednym z numerów telefonów lub adresem email aby otrzymać szczegółowe warunki współpracy.